Легалізація самовільного будівництва
Однією з найактуальніших проблем капбудівництва є узаконення будь-якого будівництва, яке проводилося самовільно і не підтверджено іншими необхідними документами. Згідно зі статистичними даними 2016 року, кількість нелегалізованих будівель досягло 1.5 млн. Велика їх частина припадає на селища і села, в яких жителі часто будують самі різні споруди – від гаражів до сараїв і навіть будинків. Необхідність узаконення самовільного будівництва з’являється через халатне ставлення до будівель складського, житлового та комерційного типу – люди не бажають своєчасно оформляти відповідні документи і чекати схвалення держави на виконання проекту.
Сьогодні узаконити таке будівництво можна двома способами: звернувшись до суду або до Державної інспекції України. Наша компанія готова допомогти клієнтам з клопотаннями в будь-яку інстанцію і збором необхідних документів.
Як узаконити самовільне будівництво: Київ
Перш, ніж приступати до процедури узаконення, необхідно розібратися, які саме об’єкти потрапляють в категорію «самовільного будівництва». За статтею 376 будь-житловий будинок, котедж або нерухомість іншого типу є самобудом, якщо вона не зведена на землі, яка спеціально була відведена для цієї мети або без відповідної документації, яка підтверджує право на проведення будівельних робіт.
Всього законом передбачено три підстави, за якими нерухомість відноситься до об’єкту самовільного будівництва – наприклад, якщо будівля або споруда вже побудовано або тільки будується:
- На земельних угіддях, які не були призначені для будівництва.
- Без підтверджуючої документації, яка дає право проводити різні будівельні роботи, а також без проектного плану, затвердженого органами державної влади.
- Зі значними порушеннями норм проведення будівництва і безпеки під час проведення будівельних робіт.
Будь-яке з перерахованих підстав є вагомим аргументом для визнання об’єкта нерухомості будь-якого типу самовільним будівництвом. Незважаючи на це, є окремі випадки, коли об’єкт стає таким відразу за двома підставами, що тягне за собою додаткові складності з їх узаконенням.
Будівельникам, які вирішили самовільно зайнятися будівництвом будівлі або споруди, слід пам’ятати, що за статтею 376 (частина друга) людина, що побудував об’єкт нерухомості, не має ніяких прав власності на нього – не мають його і спадкоємці.
Допомога в узаконення самовільної забудови
Сейчас уряд країни посил відповідальність за самовільне будівництво – Вже Встановлені окремі склади Порушення прав за проведення будь-якіх етапів такой діяльності, что проводитися не за нормами чинного законодавства. Відповідно, за Вчинення такого правопорушення покладається серйозний штраф в размере п’яти місячніх окладів. Щоб не допустіті таких наслідків, Рекомендуємо звернути до фахівців Нашої компании – досвідчені співробітнікі допоможуть Виконати узаконення самовільної забудови, пов’язуючи свою діяльність з нормами и актами Цивільного та господарсько кодексів України. Компанія «Земпріват» предлагает Клієнтам:
- Збір необхідної для легалізації документації.
- Звернення до відповідніх державних інстанцій.
- Отримання офіційного узаконення.
- Передачу готових документів Замовнику.
Если ви погано розбіраєтеся в юридичних тонкощів и не хочете втрачають годину и сили на збір необхідніх документів и карбувати в Черга, телефонуйте нам! Ми Готові Виконати послугу легалізації під ключ в найкоротші Терміни.